5 sposobów na udane ferie zimowe – pożyczka na dowód pomoże Ci je zrealizować

5 sposobów na udane ferie zimowe – pożyczka na dowód pomoże Ci je zrealizować

Ferie zimowe to rodzinny i wspaniały czas.

Chociaż wszyscy żyją na razie zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, to jednak co bardziej zapobiegliwi zdążyli już dawno zarezerwować atrakcje na nadchodzące po nich ferie. Im bliżej przerwy zimowej tym liczba opcji na ich spędzenie kurczy się. Jak je spędzić? Kolonie czy wyjazd z dzieckiem, a może półkolonie blisko domu? Poniżej podajemy 5 sposobów na udane ferie zimowe, bo warto pośpieszyć się z decyzją.

Pożyczki na dowód sposobem na udane ferie

1.Wyjazd na narty całą rodziną

To opcja dla osób mogących pozwolić sobie na urlop, a także, które dysponują większą ilością gotówki. Pierwsza pożyczka na dowód zwykle jest ograniczona do 2 000 zł, a to nie wystarczy na urlop tygodniowy dla całej rodziny w górach. Decydując się na tę opcję, warto również jak najszybciej poinformować szefa o planowanym urlopie, jak również należy pomyśleć o kupnie lub wypożyczeniu sprzętu. Wyjazd na narty pomimo wysokich kosztów jest świetnym pomysłem na spędzenie ferii. Tydzień aktywności fizycznej w gronie najbliższych pozwoli wypocząć, a jednocześnie nabrać energii na kolejne miesiące w pracy i szkole.

2.Obóz dla dziecka

Jeśli doskonale wiesz, że otrzymanie urlopu w okresie ferii nie jest możliwe, albo po prostu nie możesz pozwolić sobie na tak wysokie wydatki, możesz wysłać dziecko samo na obóz. Takie wyjazdy w okresie zimowym często są organizowane przez szkoły, świetlice, biura podróży, czy też organizacje. Wyjazdy dedykowane są najczęściej dla określonej grupy wiekowej, dlatego dziecko oprócz zaznania aktywności fizycznej, może nawiązać znajomości z rówieśnikami i nauczyć się samodzielności. W tym wariancie koszty są znacznie niższe niż przy wyjeździe całej rodziny, dlatego klasyczna pożyczka na dowód online w zupełności tutaj wystarczy.

3.Półkolonie w mieście

Największą bolączką rodziców w czasie ferii jest zapewnienie odpowiedniej opieki dziecku, podczas gdy oni są w pracy. Jednym ze sposobów jest zapisanie go na warsztaty lub półkolonie w pobliżu miejsca zamieszkania. To rozwiązanie ma wiele plusów przede wszystkim niską cenę. Zwykle takie półkolonie kosztują do kilkuset złotych, a pożyczka na dowód bez dochodów pomoże przy sfinansowaniu tej opcji. Dzięki pożyczce nawet osoba niepracująca może otrzymać gotówkę na ferie dziecka. Kolejną zaletą jest fakt, że takie półkolonie dają możliwość poznania rówieśników mieszkających w pobliżu, a także aktywnego i kreatywnego spędzenie czasu. Jeśli nie ma się wystarczająco czasu, aby zająć się dzieckiem w czasie ferii, a pieniądze z pożyczki na dowód przez internet zupełnie wystarczą, to półkolonie na pewno będą dla niego dużo lepszą opcją, niż siedzenie przed telewizorem, czy komputerem.

4.Odkrycie codziennych czynności

Jeśli nie pracujesz, to wspaniałym pomysłem jest wykorzystanie ferii na spędzenie czasu z dzieckiem. Nie trzeba jednak wymyślać codziennie drogich atrakcji, ale wręcz odwrotnie uczynić zabawę ze zwykłych czynności. Dzięki temu nie będzie potrzeby korzystania z pożyczki online na dowód, jak w innych propozycjach. Gotowanie obiadu, a może przemeblowanie w pokoju, wymiana żarówki z tatą, albo sprzątanie w dawno zapomnianych szafkach może być smutnym obowiązkiem, albo zabawą. Wystarczy, że dziecko będzie mogło samo wymyślić przedziwną potrawę na obiad i wykonać ją z pomocą rodzica. A czy jest coś lepszego niż odkrywanie starych skarbów rodziców w starej szafce? Szczególnie młodsze dzieci mają wielką frajdę, stając się częścią takich zwykłych czynności.

5.Wyjazd do babci

Nikt nie kocha wnucząt tak ja dziadkowie, jednak szybki tryb życia, ciągły pośpiech i przepełniony grafik sprawia, że wiele dzieci bardzo rzadko widzi się ze swoimi dziadkami. Dlatego ferie mogą być idealnym momentem na zaaranżowanie takiego pobytu. Dzieci będą w nowym miejscu, a atrakcji na pewno im nie zabraknie, bo stęskniona babcia i dziadek na 100% nie pozwolą im się nudzić.

Pożyczki na dowód pomogą Ci wybrać

Tak naprawdę nie ma idealnego sposobu na spędzenie ferii zimowych. Kwestia ta jest wyłącznie uznaniowa. Dużą rolę grają tutaj pieniądze, dlatego warto zawczasu przygotować się na zimowe wydatki, czy to swoimi oszczędnościami, czy też z pomocą pożyczki na dowód bez zaświadczeń. Najważniejsze jednak jest szczęście ze spędzonych miło chwil, czy to nasze, czy tylko naszych dzieci. Ferie zimowe to okres wyjątkowy, można wziąć wolne w pracy i spędzić je z rodziną tak, aby nacieszyć się zimą, śniegiem i całą atmosferą, która wtedy panuje.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności