Jak to działa?

Weź pożyczkę

Jak możesz wziąć pożyczkę za darmo w Credy?

Nie wiesz, którego pożyczkodawcę wybrać? Credy Ci pomoże.
Wzięcie pożyczki jeszcze nigdy nie było tak proste! Pomożemy Ci w wyborze najlepszego pożyczkodawcy i otrzymaniu najtańszej pożyczki. Credy to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób, żeby ubiegać się o pożyczkę do 2000 zł. Wypełnij formularz, wyślij wniosek, a my przekażemy go pożyczkodawcy, który zaproponuje dla Ciebie najlepsze warunki. System Credy online automatycznie zbiera wnioski 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

1.Wybierz kwotę i termin spłaty

Wybierz okres spłaty oraz kwotę jaką potrzebujesz i przejdź do kalkulatora. Credy natychmiast wskaże najkorzystniejsze oferty, z których możesz skorzystać.

Wybierz kwotę i termin spłaty

2.Weź pożyczkę

Aplikuj o szybką pożyczkę internetową bezpośrednio na naszej stronie. Wypełnij wniosek – to zaledwie kilka kroków i przeważnie zajmuje do kilku minut. Potrzebujesz tylko dowodu osobistego i telefonu komórkowego lub dostępu do bankowości internetowej.

Weź pożyczkę

3.Weryfikacja tożsamości

W celu weryfikacji poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości za pomocą symbolicznego przelewu lub podanie kodu identyfikacyjnego za pomocą sms. Różni pożyczkodawcy stosują różne metody weryfikacji.

Weryfikacja tożsamości

4.Pieniądze na Twoim koncie

Po zatwierdzeniu wniosku przez operatora i potwierdzeniu tożsamości pozostaje czekać na pieniądze. Czasy wysyłki pieniędzy przez różnych pozyczkodawców mogą się różnić. Korzystając z usług najlepszych pożyczkodawców, możemy dostać pieniądze w nawet w 10 min!

To dla nas priorytet – dzięki najnowszej technologii i automatycznemu systemowi czas weryfikacji Twojego wniosku zostaje skrócony do minimum!

Pieniądze na Twoim koncie