Pożyczka pozabankowa – dlaczego warto?

Masz dość niekończącej się sterty formularzy, zaświadczeń i pytań głęboko ingerujących w Twoją prywatność? Istnieje alternatywa dla banków – wybierz zaufane firmy pożyczkowe i otrzymaj pieniądze bez zbędnego oczekiwania czy długotrwałych, męczących procedur! Niezależnie od tego, jak wygląda Twoja historia kredytowa, stan zatrudnienia, sytuacja finansowa oraz czy interesuje Cię spłata na raty czy na raz – pożyczka pozabankowa to doskonałe rozwiązanie w przypadku wystąpienia nagłej potrzeby!

Pożyczki pozabankowe – oszczędzaj czas

Pieniądze na koncie w możliwie krótkim czasie, ilość procedur ograniczona do minimum i jak największa wygoda dla Klienta – pożyczka pozabankowa przez Internet w takiej formie sprawia, że firma pożyczkowa musi więc pogodzić ze sobą dwie z pozoru sprzeczne kwestie: przeprowadzenie skutecznej i rzetelnej weryfikacji – i uczynienia tego w jak najkrótszym terminie. W idealnej sytuacji cała procedura powinna więc przebiegać za pośrednictwem Internetu, a w najlepszych przypadkach pieniądze mogą znaleźć się na koncie Klienta jeszcze tego samego dnia.

Czy taka sytuacja jest realna? A jeżeli tak – to w jaki sposób firmom  udaje się to, na co banki potrzebują tygodni lub miesięcy?

Minimum wymagań – tylko kilka kroków dzieli Cię od pieniędzy

Filozofia działania  Credy.pl jest prosta – zależy nam na Twoim komforcie i wygodzie, dlatego też wszelkie formalności ograniczamy do prawdziwego minimum, nie wymagamy też od Ciebie żadnych danych poza tymi, które są niezbędne do pozytywnego rozpatrzenia wniosku!

Kiedy już uznasz, że przyszedł czas na pożyczkę bez formalności online – od pieniędzy dzielą Cię zaledwie 4 kroki:

  • Ustalenie kwoty oraz terminu spłaty.
  • Wypełnienie krótkiego formularza – całość nie powinna trwać więcej niż 5 minut.
  • Weryfikacja tożsamości – może się różnić w zależności od wybranej oferty, jednak często Klienci mają do czynienia z symbolicznym przelewem w wysokości 1 gr lub 1 zł.
  • Krótki czas oczekiwania na pieniądze.

I to wszystko – żadnych wizyt w urzędach, czekania w kolejkach, umawiania się na spotkania, żadnego żmudnego gromadzenia zaświadczeń, zasypywania pytaniami rodziny i pracodawcy telefonami. Szybko rozwiążesz swoje problemy i odzyskasz równowagę finansową. Prawdziwa szybka pożyczka pozabankowa – tylko dzięki Credy.pl!

Co sprawia, że oferta Credy jest tak atrakcyjna?

Zapewne zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób Credy.pl i współpracujący z nami firmom udało się osiągnąć taki rezultat – w końcu wielkim bankom przyznanie nawet niewielkiego kredytu potrafi zająć całe tygodnie. Jednym z kluczowych elementów, jakie wpływają na szybkość i poprawność rozstrzygania wniosków jest nasz formularz – skonstruowany w sposób, który czyni go przyjaznym dla Klienta, jednocześnie dostarczając potrzebnych nam informacji. Nasi partnerzy mogą uzyskać potrzebne im dodatkowe informacje o wiarygodności Klienta, zasięgając ewentualnie wiedzy w BIG-ach – bez konieczności obciążania Klientów obowiązkiem dostarczania jakichkolwiek zaświadczeń.

Nie bez znaczenia jest też specyfika naszej oferty – wysokość i forma pożyczki pozabankowej bez formalności sprawiają, że  pieniądze otrzymać może niemal każdy!

Gotowy, aby otrzymać gotówkę w 10 minut?

Otrzymaj pieniądze teraz