Pożyczki dla zadłużonych

Czy wiesz, że nawet mając długi, masz szansę otrzymać pożyczkę dla zadłużonych? Opcja ta dostępna jest dla osób w trudnej sytuacji finansowej. Razem z Credy w łatwy sposób porównasz szybkie pożyczki dla zadłużonych i sprawdzisz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystne.

Kto może skorzystać z pożyczki dla zadłużonych?

Pożyczka online dla zadłużonych daje możliwość skorzystania z dodatkowej gotówki wszystkim tym, którzy posiadają aktywne zobowiązania finansowe. Nie otrzymasz jej w banku, ponieważ wnioski osób zadłużonych są tam automatycznie odrzucane. Pożyczka dla zadłużonych możliwa jest więc tylko w firmach pożyczkowych, dzięki temu, że pożyczkodawcy pozabankowi mogą wziąć na siebie większe ryzyko, udzielając takiego zobowiązania. 

To również rozwiązania dla osób, które mają niską zdolność kredytową lub komornika na rachunku. Do baz dłużników można bowiem trafić mając zaległości już od 200 zł, dlatego jedyną możliwością, aby sprawdzić, czy takie rozwiązanie będzie dla Ciebie dostępne, jest złożenie wniosku. Za pomocą Credy zrobisz to bezpłatnie!

Jeśli masz problem z zaległościami finansowymi, to z naszego bloga dowiesz się też, jak szybko pozbyć się długów.

Które szybkie pożyczki dla zadłużonych są najlepsze?

To, że masz nieuregulowane zobowiązania nie oznacza, że nie możesz skorzystać z dodatkowych środków pieniężnych takich jak chwilówki dla zadłużonych. Na rynku są dostępne również takie rozwiązania, w ramach których będąc dłużnikiem, możesz otrzymać dodatkową gotówkę. Wbrew pozorom takich propozycji jest wiele, dlatego warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych elementów, dzięki którym pożyczka dla dłużników będzie korzystna. Poniżej znajdziesz kryteria, na które warto zwrócić uwagę.

  • Koszt pożyczki dla osób zadłużonych – zwróć uwagę na warunki umowy, gdyż pożyczki dla zadłużonych nie muszą różnić się od standardowych ofert. Porównaj m.in. wysokość odsetek i innych kosztów w ramach konkretnych rozwiązań, choć pożyczka może być również bezkosztowa, pod warunkiem zwrotu środków w wyznaczonym terminie. 

  • Dokumenty wymagane do złożenia wniosku – sprawdź, co potrzebujesz do złożenia wniosku, jednak im mniej formalności tym szybciej otrzymasz dodatkową gotówkę. Każde dodatkowe zaświadczenie, na przykład od pracodawcy, znacznie wydłuży ten czas. Szybka pożyczka dla zadłużonych jest jednak możliwa. Sprawdź w Credy!

Jak firmy pożyczkowe weryfikują klientów?

Do potwierdzenia naszej tożsamości zazwyczaj wystarczy konto bankowe, z którego wykonamy przelew weryfikacyjny na 1 grosz lub 1 zł. W ten sposób firma pożyczkowa potwierdzi dane wpisane do wniosku z tymi, które widnieją w przelewie. 

Tożsamość potwierdzimy również poprzez zalogowanie się do takich aplikacji jak Kontomatik albo Instantor. Za pomocą tych aplikacji pożyczkodawca sprawdzi podstawowe dane, czyli imię i nazwisko, numer PESEL, adres, a także przeanalizuje nasze transakcje. Sprawdzi dodatkowo wpływy, historię przelewów oraz stan środków na koncie. Część pożyczkodawców dzwoni też do przyszłych klientów, żeby potwierdzić dane w złożonym wniosku - zaznacza Grzegorz Pietruczuk, ekspert z portalu Financer.com Polska. 

Czy jednak po złożeniu wniosku nasze dane są sprawdzane w rejestrach dłużników? To zależy od tego, czy dany pożyczkodawca współpracuje z bazami. Należy pamiętać, że negatywne wpisy nie przekreślają szansy na otrzymanie dodatkowej gotówki. Sprawdź to składając wniosek za pomocą Credy. 

Czy komornik może zająć pożyczkę dla zadłużonych?

Komornik przeprowadza egzekucję z rachunku bez zgody zadłużonego. Oczywiście jest lista wyłączeń, do których należą różnego rodzaju świadczenia rodzinne, wychowawcze, alimenty itp. Na liście tej nie ma jednak środków pochodzących z pożyczki dla osób zadłużonych

Zasada jest taka, że dłużnik może dysponować rachunkiem do kwoty wolnej od zajęć, która aktualnie wynosi 2100 zł. Oznacza to, że na rachunek może wpłynąć taka wysokość dodatkowej gotówki, która nie przekroczy tej kwoty. Innym rozwiązaniem może być wypłata pożyczki w placówce pocztowej za pomocą czeku GIRO, czyli z pominięciem rachunku bankowego. 

Jak złożyć wniosek w Credy o pożyczkę dla zadłużonych?

Korzystając z Credy oszczędzisz wiele godzin na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. U nas za pomocą jednego wniosku złożysz zapytanie do kilku pożyczkodawców, tak aby maksymalnie skrócić czas, w którym otrzymasz środki. Szybkie pożyczki dla zadłużonych są możliwe do otrzymania za pomocą prostego wniosku, w którym uzupełniasz:

  • dane kontaktowe (imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego i adres e-mail),

  • dane osobiste (numer: konta bankowego, dowodu osobistego i pesel, stan cywilny, wykształcenie, gdzie mieszkasz itp.),

  • informacje o zatrudnieniu (forma umowy, dochód netto, miesięczne wydatki itp.).

Szybkie pożyczki dla zadłużonych - podsumowanie

To zbiór podstawowych informacji, dzięki którym złożysz wniosek u pożyczkodawców, z którymi współpracujemy. Wniosek uzupełnisz wygodnie w domu, co jest znacznie bardziej komfortowe od wizyt w poszczególnych instytucjach. Podczas uzupełniania wniosku wybierasz wysokość pożyczki dla dłużników i określasz termin, w jakim zwrócisz pieniądze. Dopasuj ofertę do domowego budżetu, tak aby zwrócić pieniądze zgodnie z umową. 

Dostępne kwoty zaczynają się już od 500 zł z możliwością spłaty w maksymalnie 31 dni. Sprawdź razem z Credy, jakie to proste!