O nas

W Credy wierzymy, że istnieje lepszy, szybszy i wygodniejszy sposób wnioskowania o pożyczki online. Sposób, który gwarantuje satysfakcję zarówno dla osoby wnioskującej jak i dla zainteresowanej instytucji finansowej.

Trudna praca, którą podejmujemy aby zrealizować nasz cel, motywowana jest zaangażowaniem i pasją. Pragniemy dostarczyć najlepsze rozwiązanie na rynku w oparciu o wiedzę ekspercką oraz najnowsze technologie. Brzmi interesująco? Wypróbuj nas!

Firma Credy założona została w roku 2013 w Tallinie, stolicy Estonii. Ciągły rozwój spółki na przestrzeni lat pozwolił rozszerzyć działalność do 15 innych państ ulokowanych na 3 różnych kontynentach. Naszymi Partnerami są zaufane i sprawdzone firmy pożyczkowe, sieci partnerskie czy domy mediowe.

Jesteśmy znani z efektywności i wszechstronności działań marketingowych i procesów optymalizacji konwersji, dzięki którym nawet 95% nowych partnerów odnotowuje znaczny wzrost swoich zarobków na każdym z rynków, na których wspólnie działamy.

Nasza misja

Prowadzić serwis dotyczący pożyczek konsumenckich online zapewniający kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza wizja

Zaspokoić potrzeby każdego Klienta i oferować naszym Partnerom najlepsze współczynniki konwersji z bezkonkurencyjnymi wynikami.

Employee

Sten Kaasik

Prezes

Gdzie jesteśmy?

Estonia

Ahtri 6A, 10143 Tallinn

Map

Estonia

Narva mnt 3, 51013 Tartu

Map

Poland

Tymienieckiego 25C / 162, 90-350 Łódź, Poland

Map