To może chwilę potrwać
Twa przetwarzanie Twojego wniosku

Pożyczka dla bezrobotnych

Weź pożyczkę

Pożyczka dla bezrobotnych to dobra alternatywa dla tradycyjnego kredytu, którego otrzymanie to prawdziwa droga przez mękę. Wypełnianie niezliczonej ilości rubryk w kwestionariuszach, konieczność dostarczenia zaświadczeń o dochodach, zatrudnieniu i sytuacji majątkowej oraz wszelkiego rodzaju dokumentów, drobiazgowe badanie naszych finansów i dochodów… nie dość, że trwa to bardzo długo, to jeszcze przyznanie pożyczki zależy w dużej mierze od uznania banku.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku współpracujących z nami firm, udzielających pożyczek drogą internetową – w przeciwieństwie do ociężałych i spętanych przez biurokrację banków, firmy pożyczkowe działają szybko i efektywnie – a kryteria, jakimi kierują się przy rozpatrywaniu wniosków, są znacznie bardziej zrozumiałe i korzystne dla Klientów.

Stopa bezrobocia w Polsce od stycznia 2014 do marca 2016

Pożyczki dla bezrobotnych to gwarancja minimalnej ilości formalności

Wybierając pożyczkę online za pośrednictwem Credy.pl nie musisz przejmować się koniecznością zdobycia dziesiątków dokumentów, a w szczególności:

  • Zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach.
  • Informacji o stanie konta.
  • Zaświadczeń o wartości posiadanego majątku.

Oczywiście informacja o formie zatrudnienia i osiąganych dochodach jest dla firmy pożyczkowej istotna – ale możliwość uzyskania pożyczki dla bezrobotnych lub osób, które nie są związane umową o pracę, jak najbardziej istnieje. Istnieją oczywiście pewne warunki – osoby takie muszą cieszyć się na przykład pozytywną historią w BIK – ale olbrzymia większość wniosków jest rozpatrywana pozytywnie. Na dodatek nawet w najtrudniejszych przypadkach cały proces przyznawania pożyczki online dla bezrobotnych trwa bardzo krótko – od kilku godzin do kilku dni (procedurę mogą wydłużyć na przykład dni ustawowo wolne od pracy).

Czy pożyczka dla bezrobotnych jest dla każdego?

Firmy pożyczkowe z którymi współpracuje Credy.pl charakteryzują się wyjątkowo liberalnym podejściem do weryfikacji zdolności finansowej Klienta. Dzięki temu w ich ofercie znajduje się nie tylko, wcześniej wspomniana, pożyczka dla bezrobotnych, ale i oferta dla osób posiadających już zobowiązania . Jedynym warunkiem jest uczciwe opisanie swojej sytuacji przez Klienta. Dzięki współpracy z biurami informacji gospodarczej weryfikacja jest szybka i skuteczna, dlatego kredyt dla bezrobotnych online klient może otrzymać nawet w 15 minut.

Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Czy można wziąć bezpieczną pożyczkę dla bezrobotnych na dowód – bez ukrytych kosztów i niedozwolonych klauzul? Jak znaleźć firmę, której można zaufać?
Credy.pl współpracuje wyłącznie z rzetelnymi i sprawdzonymi firmami, które w jasny i czytelny sposób informują Klientów o pełnych warunkach udzielanej pożyczki. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty – będziesz mógł cieszyć się z przelanych na Twoje konto pieniędzy bez obaw o ukryte w regulaminie kruczki prawne czy drobny druk.

Pełnia informacji o pożyczce, dostępny dla Klientów i napisany przystępnym językiem regulamin oraz możliwość kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości – to tylko niektóre spośród kryteriów, jakie muszą spełnić współpracujące z nami firmy. Mając na uwadze dobro Konsumentów nieustannie monitorujemy również opinie o partnerach – zarówno wyrażane przez Klientów, jak i odpowiednie instytucje. Dlatego pożyczka dla bezrobotnych online w firmie Credy jest w pełni bezpieczna. Dlatego składając wniosek w naszej firmie nie musisz się bać o swoje dane, a także możesz mieć pewność błyskawicznej odpowiedzi i przelewu gotówki na Twoje konto. Pożyczka dla zadłużonych bezrobotnych to czasem jedyne wyjście, aby stanąć na nogi. Nie może zabraknąć tam planu spłaty i porządnego zaciśnięcia pasa, ale na pewno to zobowiązanie pozwoli wielu osobom zdobyć pieniądze na nowy start.