Pożyczki bez zaświadczeń na szybko – czy to możliwe?

Pozytywnym aspektem pożyczek bez zaświadczeń o dochodach jest fakt, że procedura uzyskania takowej chwilówki jest maksymalnie uproszczona i tym samym – zorganizowanie potrzebnych formalności trwa nieporównywalnie krócej w stosunku do bankowych procedur.

Pożyczka bez zaświadczeń – kiedy pomoc jest potrzebna na wczoraj

Utrata stabilizacji finansowej zwykle następuje nagle i niespodziewanie, wytrącając poszkodowanych z równowagi. Jakie są jej częste przyczyny? Długo by wymieniać. Nieoczekiwana utrata pracy i tym samym – stałych dochodów, nagłe i poważne zachorowanie oraz długotrwałe i kosztowne leczenie, utrata całkowitej sprawności fizycznej po tragicznym wypadku – to może spotkać każdego. Niezależność finansową zaburzą również szkody wynikające np. z pożaru mieszkania czy dużej awarii sprzętu lub instalacji w domu lub mieszkaniu. Jak sobie z tym poradzić?

Zastrzyk gotówki postawi Cię na nogi

Jeżeli trudna sytuacja finansowa Cię nagli, budżet wymaga natychmiastowego podreperowania, więc dodatkowe pieniądze są Ci potrzebne w trybie „na wczoraj”, nie możesz sobie pozwolić na długotrwałe wypełnianie licznych dokumentów, oczekiwanie na ich akceptację i czasochłonne uzyskiwanie wielu zaświadczeń (np. zaświadczenia o dochodach od pracodawcy). Pieniądze najszybciej uzyskasz dzięki pożyczce na dowód bez zaświadczeń o zarobkach – oferuje minimum formalności i maksimum efektywności.

Jak możesz skorzystać z pożyczki bez zaświadczeń?

Aby skorzystać z takiej pomocy finansowej, wystarczy, że w internetowym wniosku podasz:

  • Twoje prawdziwe dane osobowe,
  • swoje dochody,
  • poprawny numer konta bankowego.

Konto bankowe musi być założone na Twoje dane (imię i nazwisko) podane we wniosku. Dlaczego? Z tego konta bankowego należy wykonać symboliczny przelew o skromnej wysokości (1 gr lub 1 zł), aby potwierdzić swoją tożsamość. Na to samo konto zostaną przelane pieniądze.

Jak firma oceni Twoją wiarygodność i zdolność do spłacenia pieniędzy?

Klienci firm, oferujących usługi finansowe, obdarzają je ograniczonym zaufaniem – identyczna zasada funkcjonuje w przeciwnym kierunku. O ile możliwe jest zminimalizowanie formalności, o tyle – musisz być wiarygodną osobą dla firmy pożyczkowej.

Czy pozytywną odpowiedź na swój wniosek otrzymasz na podstawie tzw. ładnych oczu? Absolutnie! Pożyczkodawca chce wiedzieć, czy może zaufać swojemu klientowi i powierzyć mu pieniądze na określony czas. Musi być pewien, że odzyska wyłożoną kwotę w przewidzianym terminie.

Firma może sprawdzić Twoją zdolność kredytową, nie wymagając od Ciebie żadnych dodatkowych formalności, donoszenia zaświadczeń ani stosu dokumentów. Wystarczy, że skorzysta z informacji przechowywanych w jednym z BIG-ów – Biur Informacji Gospodarczej, w których możesz widnieć jako dłużnik z powodu wcześniej nie zapłaconego kredytu lub rachunków.

Weź pożyczkę
Twoje dane są zaszyfrowane i
bezpieczne