Chwilowka na juz – kiedy znowu zapomniałeś o Walentynkach

Chwilowka na juz – kiedy znowu zapomniałeś o Walentynkach

Zakochani są wszędzie. Walentynki zbliżają się wielkimi krokami.
Już wkrótce Walentynki, a ty nadal nie masz prezentu dla swojej drugiej połówki? W Credy.pl o pożyczki pozbankowe możesz wnioskować przez całą dobę 7 dni w tygodniu, a pieniądze otrzymasz błyskawicznie na konto. Chwilowka na juz to nie problem, ale najważniejsze pytanie to co kupić. Dziś przedstawiamy kilka pomysłów do przygotowania na ostatnią chwilę dla różnych wielkości budżetu.

1. Wspólne wyjście

Dla stosunkowo małych budżetów dobrym pomysłem może być wspólne wyjście do kina czy teatru. Czasu jest niewiele, dlatego ciężko będzie znaleźć bilety na Walentynki, jednak miłą niespodzianką może być wydrukowane zaproszenie na spektakl lub film na następne dni. Aby nadać temu wyjściu szczególnego charakteru, warto jest poszukać mniejszych i bardziej kameralnych kin czy teatrów, których nastrój będzie sprzyjał spędzeniu romantycznego czasu razem.

2. Biżuteria

Niewiele jest kobiet, które nie ucieszyłyby się z biżuterii. Dobrą stroną tego rozwiązania jest fakt, że można wydać zarówno bardzo dużo jak i niewiele na ten prezent. Wbrew pozorom Panie mogą również kupić coś swoim wybrankom w sklepie jubilerskim spinka do krawata lub spinki do mankietów. Przy większym budżecie można pomyśleć o prezencie dla ukochanego takim jak zegarek, wieczne pióro czy długopis. Prezent ze sklepu jubilerskiego jest łatwy do zdobycia nawet dzień przed Walentynkami, a na dodatek ekspedientki na pewno chętnie dobiorą prezent dopasowany do budżetu i potrzeb.

3. Wspólny wyjazd

Wyjazd na kilka dni na romantyczną podróż to idealny pomysł, aby miło zaskoczyć swoją drugą połówkę, jednak też wymaga dość dużego nakładu gotówki. Chwilówka w Credy pomoże znaleźć dodatkowe środki na ten cel. Najlepiej wypad zorganizować w weekend zaraz po Walentynkach, aby mieć pewność, że ukochana osoba nie będzie miała problemu z otrzymaniem urlopu.

4. Romantyczna kolacja

Aby Walentynki były romantyczne i niezapomniane nie trzeba wcale wydawać fortuny. Czasem najlepszym pomysłem jest samodzielnie przygotowana kolacja w domu i zjedzenie je przy romantycznej muzyce i świecach. Taką kolację można też przygotować wspólnie, dobrze się bawiąc i przy okazji odprężając się po długim dniu w pracy.

5. Poczta kwiatowa

Dla tych Panów, które nie mogą być przy swoich ukochanych w tym pięknym dniu lub chcą sprawić swojej wybrance przyjemność w czasie pracy, idealnym rozwiązaniem jest poczta kwiatowa. Ze względu na to, że jest to bardzo popularne rozwiązanie, należy się spieszyć z zamawianiem kwiatów, gdyż znalezienie firmy, która może jeszcze podjąć się spełnienia tego zamówienia w Walentynki, może być trudne.

Bez względu, jak zamierzacie świętować ze swoją drugą połówkę ten dzień, to nie zapomnijcie, że Walentynki są tylko przypomnieniem. Miłość powinna być ważnym elementem naszego codziennego życia. Dlatego jeśli nawet Walentynkowe prezenty będę trochę opóźnione to nie należy się tym przejmować, bo w końcu najbardziej liczy się gest i pamięć.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności