Credy zdobywa Amerykę Środkową

Credy zdobywa Amerykę Środkową

Credy Ameryka środkowa

Firma Credy jest znanym pośrednikiem pożyczkowym, który zyskuje coraz większą popularność na polskim rynku. Tylko w grudniu 2015 roku ich stronę odwiedziło ponad 100 000 osób. Swój sukces zawdzięczają przede wszystkim przyjaznej klientowi polityce firmy, na którą dowodem może być 93,84 % zaakceptowanych wniosków. Portal sam w sobie nie udziela pożyczek, a jedynie pośredniczy w ich udzielaniu, co umożliwia skrócenie formalności do minimum i obsługę klienta na najwyższym poziomie oraz co najważniejsze dobranie jak najkorzystniejszych warunków do indywidualnych potrzeb klienta.

Zakres działalności Credy oraz rozwój w czystej postaci

W ostatnim czasie Credy rozszerzyło swoją działalność również na Amerykę Środkową, a dokładniej Meksyk, Peru, Argentynę i Dominikanę. Jest to ogromny sukces i krok do przodu dla tej w tym momencie międzynarodowej spółki, gdyż do tej pory swoje filie miała jedynie w czterech krajach europejskich ( Polsce, Czechach, Słowacji i Hiszpanii). Rozwój firmy może być najlepszym dowodem na to, że firma zyskuje coraz większe poparcie wśród klientów, a jej usługi są doceniane nie tylko na naszym ojczystym rynku. Rynek ameryki południowej podobnie jak polski obfituje w portale udzielające chwilówek, co zrodziło zapotrzebowanie na firmę, która uwolni klientów od wątpliwej przyjemności poszukiwania najdogodniejszej oferty dla siebie. Już od pierwszych dni strona internetowa tej spółki cieszy się ogromnym zainteresowaniem i spotyka się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

Pożyczkobiorcy z Ameryki Południowej doceniają przede wszystkim konkurencyjność ofert oraz prostotę wypełniania wniosków. Również niewątpliwą przewagą Credy nad parabankami jest wysoka przyznawalność pożyczek. Dzięki portalowi, klienci są w stanie ominąć trudny i nieprzyjemny proces szukania parabanku, który zgodzi się pożyczyć gotówkę. Często zdarza się tak, że osoby aplikują po kolei w parę miejsc, wszędzie spotykając się z odmowami, za nim otrzymają pomoc finansową. Firma Credy sama sprawdza oferty i wymagania parabanków, tak więc klient może być praktycznie pewien otrzymania chwilówki i nie marnuje czasu na wypełnianie kolejnych wniosków oraz oczekiwaniu na odpowiedzi.

Credy jest odpowiedzią na problemy klientów ze skomplikowanymi i trudnymi do zdobycia kredytami w bankach, a z drugiej strony również z nieprzebranymi ilościami parabanków, których ilość przytłacza nie jedną osobę szukającej szybkiej pożyczki. Zaletą firmy jest to, że oszczędza użytkownikom stresu związanego z wyborem i porównywaniem parabanków, jednocześnie nie zmniejszając atrakcyjności ich ofert.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności