Gotówka na Wielkanoc. Na co wydamy najwięcej w tym roku?

Gotówka na Wielkanoc. Na co wydamy najwięcej w tym roku?

gotówka na Wielkanoc

Wielkanoc to najważniejsze święto w religii chrześcijańskiej. W Polsce przeważająca ilość osób deklaruje się jako katolicy, dlatego też nie dziwi fakt, że w tradycji polskiej Niedzielę Zmartwychwstania obchodzi się niezwykle uroczyście. Co ciekawe Polska pod względem huczności obchodzenia świąt Wielkanocnych jest w czołówce krajów europejskich. W innych państwach jest to mniej znacząca uroczystość niż Boże Narodzenie. Niestety świętowanie wiąże się z wieloma wydatkami. Na polskich stołach jak co roku nie zabraknie tradycyjnych potraw i przepysznych łakoci dla najmłodszych, co niesie za sobą duże sumy pozostawione w sklepach w okresie przedświątecznym.  Szybka gotówka przez Internet może być w takim wypadku dobrym rozwiązaniem i pomocą finansową, której na pewno niektórzy będą potrzebować. Dodatkowa gotówka na Wielkanoc zawsze się przyda, a na co zostanie spożytkowana przez większość konsumentów zaraz zobaczycie.

1. Jedzenie

Na samej górze rankingu jest pozycja, która chyba nikogo już nie dziwi, czyli jedzenie. Na artykuły spożywcze w czasie świąt Wielkanocnych średnio Polacy chcą wydać koło 250-400 zł. Ilość wydanej gotówki mocno zależy od wielkości, ale również majętności rodziny. W domach, gdzie niedzielne śniadanie będzie spożywać co najmniej pięć osób planowane wydatki przekraczają 500 zł, natomiast śniadanie dla dwóch, trzech osób zwykle jest obarczone kosztem około 250 zł. Są to sumy, które każda osoba może otrzymać starając się o szybką gotówkę online. Nawet osoby z niewielkimi dochodami, albo ich brakiem są w stanie otrzymać na święta tej wysokości pomoc finansową. Rodzi się tu tylko pytanie, czy na pewno to wszystko jest potrzebne? Każdy z nas wie, że po Świętach zawsze zostają całe półmiski nietkniętych potraw i to nie dlatego, że były niesmaczne, ale gdyż jedzenie jest zwykle po prostu za dużo. Może warto dlatego w tym roku aplikować o gotówkę przez Internet, ale o mniejsze kwoty niż w latach wcześniejszych, gdyż nie ma sensu wydawać więcej niż jest to potrzebne.

Dla niektórych rodzin, święta Wielkanocne to czas pokazania się przed dalszą rodziną i kierują się zasadą zastaw się, a postaw się. Jednak coraz bardziej takie myślnie wychodzi z mody. Świadomi problemu ogromnej ilości marnującego się jedzenia w krajach wysokorozwiniętych i z drugiej strony głodu w krajach rozwijających się, warto pójść po rozum do głowy i nie przesadzać z ilością świątecznego jedzenia.

2. Wyjazdy

Otwarte granice, dzieci wyjeżdżające na studia, Erasmusy, ludzie goniący za pracą sprawiają, że coraz częściej poszczególni członkowie rodziny na stałe przebywają w różnych krajach. Święta Wielkanocne to przede wszystkim rodzinna uroczystość, którą każdy chciałby spędzić ze swoimi najbliższymi, dlatego też coraz częściej się zdarza, że w tym okresie wydajemy na podróże. Spotkania z rodziną nie ułatwiają przewoźnicy, gdyż ceny biletów lotniczych i autobusowych na ten okres szybują do góry i potrafią kosztować nawet 200% normalnej ceny. Polacy wracający zza granicy lub odwiedzających swoich bliskich w innych krajach średnio na przejazdy w tym roku wydadzą około 200-300 zł. Część z nich już planuje wsparcie się gotówką przez Internet, bo jak mówią, to prosty i łatwy sposób na otrzymanie szybko pieniędzy.

3. Prezenty

Gotówka online przyda się Polakom nie tylko na jedzenie i podróże, ale także na prezenty. Wielkanocny zajączek powoli staje się tradycją w naszej ojczyźnie i choć nie jest on tak popularny i hojny jak Święty Mikołaj, to i tak parę groszy należy wydać.  Szybka gotówka jest idealna dla osób, którym zabrakło na prezenty dla najbliższych, bo jest to najszybszy sposób na uzyskanie pieniędzy. Wystarczy tylko wypełnić formularz, a dodatkowe środki znajdą się na koncie nawet w przeciągu kilku minut.

Święta Wielkanocne to ważny czas dla wszystkich Polaków. Nie zawsze wszyscy mają możliwość, aby obejść tą uroczystość w sposób, jak sobie wymarzyli, bez dodatkowej pomocy finansowej. Dlatego właśnie powstała szybka gotówka bez bik. Może ją otrzymać każdy nawet osoba zadłużona. Życzymy Wam, aby te święta, bez względu na pojemność Waszego portfela i obfitość potraw świątecznych były przede wszystkim zdrowe i spędzone z osobami najbliższymi.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności