Kredyt na oświadczenie. Czym różni się od innych?

Kredyt na oświadczenie. Czym różni się od innych?

kredyt na oświadczenie

Na rynku pożyczkowym nie brak różnorodnych rozwiązań problemów finansowych. To sprawia, że każda osoba może znaleźć odpowiednią pożyczkę dla swojej specyficznej sytuacji. Dla przykładu są chwilówki dla bezrobotnych skierowane dla osób nieposiadających dochodów. Na rynku można też znaleźć pożyczki dla zadłużonych stworzone z myślą o klientach, którzy mają długi, a potrzebują dodatkowej gotówki od zaraz. Kolejnym ciekawym produktem jest kredyt na oświadczenie, który jest mniej znany niż dwa poprzednie, choć nie odstaje niczym od nich. Ten rodzaj kredytu przede wszystkim zakłada sprowadzenie formalności do zupełnego minimum, a przy okazji wysokie kwoty. Dlatego kredyt na oświadczenie o dochodach to dobra opcja dla wszystkich osób, których czas nagli.

Czym jest kredyt na oświadczenie?

Kredyt na oświadczenie to zobowiązanie, które przede wszystkim jest błyskawicznym sposobem na zdobycie potrzebnej gotówki. Jest ono skierowane do osób, które nie mają czasu na zbędne formalności. Od zwykłych kredytów różni się przede wszystkim dokumentami, jakie należy dostarczyć. W większości przypadków pieniądze można otrzymać dopiero po dostarczeniu szeregu dokumentów, z których najważniejszy to potwierdzenie zatrudnienia i dochodów. Kredyt na oświadczenie o dochodach skraca ten proces, gdyż klient musi jedynie wypełnić jeden dokument, gdzie samodzielnie wpisuje wszystkie dane. Podpis poniżej tego dokumentu jest potwierdzeniem poprawności informacji znajdujących się w oświadczeniu. Dzięki temu, że pożyczkodawcy obdarzają swoich klientów zaufaniem i pozwalają im otrzymać pieniądze jedynie na oświadczenie o dochodach, cała procedura sprowadza się do jednego dokumentu, którego wypełnienie trwa nie dłużej niż parę minut.

Do kogo skierowany jest kredyt na oświadczenie?

Kredyt na oświadczenie jest skierowany przede wszystkim do osób, którym zależy na czasie, ale również do klientów, którzy z jakiś powodów nie mogę otrzymać zaświadczenia o dochodach. Czasem w życiu zdarzają się różne sytuacje i nie wszyscy mogą potwierdzić swoje zarobki oficjalnym dokumentem. Niektórzy pracują jako freelancerzy i nie mają comiesięcznych wpływów, a inni pracują na „czarno” i przez to nie mogą otrzymać potwierdzenia zarobków. Nie ważne, z jakiego powodu chcesz skorzystać z kredytu na oświadczenie, wystarczy, że wypłenisz formularz i pieniądze znajdą się na Twoim koncie błyskawicznie. Przy minimum formalności można otrzymać jedne z wyższych kwot na rynku pożyczkowym.

Czy mogę otrzymać kredyt na oświadczenie przez Internet?

Kredyt na oświadczenie można również otrzymać przez Internet. Wtedy zamiast zwykłego oświadczenia wypisywanego ręcznie, klient może wypełnić formularz przez Internet. Zaakceptowanie i przesłanie wniosku jest równoznaczne z potwierdzeniem informacji wpisanych w formularzu. Dzięki temu kredyt na oświadczenie może otrzymać każdy nie wychodząc z domu, dosłownie w kilka minut.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności