Nagła choroba? Zadbaj o szybkie wyleczenie z pożyczką, dzięki której pozwolisz sobie na prywatną opiekę zdrowotną.

Nagła choroba? Zadbaj o szybkie wyleczenie z pożyczką, dzięki której pozwolisz sobie na prywatną opiekę zdrowotną.

pożyczka na leczenie„Na zdrowiu nie wolno oszczędzać”. Jest to bardzo trafna porada, bo wszystkie, choćby najmniejsze zaniechania w stosunku do naszego organizmu potrafią się odbijać echem nawet do końca naszego życia. To właśnie niedoleczone choroby, niedospane noce, zła dieta, brak ruchu są początkiem poważnych chorób, dlatego aby zachować wydajność i zdrowie warto zadbać o siebie i nawet zainwestować dodatkowe środki finansowe. W szczególności jeśli widzimy u siebie niepokojące symptomy, warto zwrócić się do lekarza natychmiast, nawet jeśli oznaczałoby to skorzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej. Pożyczkę łatwo oddasz w wybranym przez Ciebie terminie, z przywróceniem zdrowia może być dużo trudniej.

Pożyczka na leczenie

Pożyczka na leczenie jest zawsze mądrą decyzją. Jakakolwiek sytuacja finansowa klienta by nie była, zdrowie powinno być zawsze na pierwszym miejscu. Jeśli oszczędzisz teraz kilkaset złoty na leczenie np. początkowej fazy choroby serca, to potem możliwe, że nie tylko nie będziesz w stanie pracować, ale może nawet Cię tutaj już nie być. Przerażająca opcja, prawda? Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nie jest długowiecznych i że ich zdrowie to jedyna rzecz, której nie da się kupić, dlatego warto o nie dbać ciągle nie tylko od święta.

Zapobieganie

Pożyczka na leczenie może się przydać nie tylko w przypadku choroby, ale również na wykupienie planu opieki zdrowotne dla siebie i dla rodziny. Pakiet podstawowy na rok dla osoby dorosłej to około 400-600 zł. Jakie ma on zalety? Badania okresowe, możliwość umówienia wizyty do wybranego specjalisty w przeciągu 1-2 dni, nieodpłatne badania sepcjalistyczne, wizyty domowe lekarza i wiele innych. Dodatkowo w niektórych z pakietów są dostępne kompleksowe badania raz do roku, które pozwalają ocenić ogólny stan zdrowia pacjenta i ewentualnie wykryć rozwijającą się chorobę w początkowej fazie.

Nie czekaj

Jeśli czujesz, że coś Ci dolega, a niestety kolejka do specjalisty na NFZ wymaga od Ciebie nawet 6 miesięcy oczekiwania (w wielu miastach na wizytę na specjalistyczne badania kardiologiczne można czekać nawet ponad rok), to nie warto ryzykować i wspomagając się pożyczką na leczenie, należy wybrać się prywatnie do specjalisty. Wizyta u kardiologa, endokrynologa czy neurologa  potrafi kosztować nawet 200 zł, dlatego warto przed wizytą złożyć wniosek o chwilówkę, bo zapewne dodatkowe badania i ewentualne leki również wyniosą kilkaset złotych.

Ale czy warto?

Można zadać pytanie, czy warto? Czy warto wydawać 500-600 zł na wizytę u specjalisty i badania prywatne jeśli można poczekać. Odpowiedź brzmi: Oczywiście, że tak. Nawet w kilka tygodni choroba może postąpić nieodwracalnie do przodu, dlatego przy nawet najmniejszych objawach należy konsultować się ze specjalistami, w celu wykluczenia poważnych schorzeń.

Nikt nie lubi chorować, a wizyty u lekarzy są niemiłym obowiązkiem. Jednak, aby było ich jak najmniej i aby były one tylko kontrolne warto dbać o swoje zdrowie, nawet jeśli oznacza to skorzystanie z pomocy finansowej bliskich, czy pożyczki na leczenie. Na wydatki związane ze zdrowiem należy spojrzeć w konkretny sposób. Każde wydane 500 zł teraz to zaoszczędzone 10 000 zł a może i 50 000 zł za 10 lat, gdy niewinne schorzenie przeobraziłoby się w ciężką chorobę. Dlatego dbajmy o zdrowie, bo mamy tylko jedno.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności