Najczęstsze bonusy dla pożyczki online

Najczęstsze bonusy dla pożyczki online

Wybierając najlepszą ofertę pożyczki online warto wziąć pod uwagę wiele kryteriów. Oczywiście, najważniejszymi z nich są:

· kwota,
· okres, na jaki zaciągamy pożyczkę,
· ewentualne koszty przedłużenia.

Ale wyżej wymienione czynniki to nie wszystko. Warto bowiem zapoznać się z informacjami dotyczącymi ewentualnych bonusów, jakie możemy uzyskać przy okazji podejmowania współpracy z daną firmą specjalizującą się w udzielaniu chwilówek.

Kiedy pożyczka online jest dla nas atrakcyjna? Oczywiście jeżeli jest zupełnie bezpłatna i pozwala nam na jak najdłuższy okres spłaty. Jest to bezsporne. Jednak wielu z nas patrzy również na ewentualne dodatkowe korzyści, jakie możemy mieć z tytułu długofalowej współpracy z konkretnym parabankiem.

Najczęstszym bonusem, oferowanym przez firmy pożyczkowe jest tak zwany bonus za klienta. Oznacza to, że jeżeli polecimy zaciągnięcie chwilówki w danym parabanku, otrzymamy albo rabat na kolejną zaciągniętą przez nas pożyczkę, albo otrzymamy środki finansowe na nasze konto. Zazwyczaj za jednego pozyskanego klienta możemy otrzymać od 40 zł do 50 zł. Trzeba przyznać, że taki bonus jest dość atrakcyjny i kuszący, szczególnie w tej drugiej opcji.

Kolejną zachętą do nawiązania współpracy z danym parabankiem jest rabat w postaci niższego oprocentowania kolejnego naszego zobowiązania. Przy każdorazowej współpracy z taką firmą oprocentowanie naszej pożyczki będzie niższe.

Pożyczka online może wiązać się dla nas z dodatkowymi korzyściami. Myślimy, że atrakcyjne bonusy mogą sprawić, że skorzystamy z oferty danej, konkretnej firmy, jeżeli wyróżnia się na tle swojej licznej konkurencji. Warto również podkreślić, że same parabanki wprowadzają coraz to nowe atrakcje i korzyści dla swoich stałych klientów, wiedząc, że konkurencja nie śpi. Kto pierwszy ten lepszy, jak mówi stare polskie przysłowie. I firmy pożyczkowe dobrze o tym wiedzą, prześcigając się w tworzeniu bardzo atrakcyjnych ofert z dodatkowymi korzyściami materialnymi dla swoich stałych klientów.

 

 

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności