Życie nie zatrzyma się w miejscu, dopóki nie wypełnisz dokumentów

Odwieczny problem z papierologią

dom-i-monety

Od początku historii uzyskanie pożyczki opierało się na zaufaniu. Jeśli coś komuś dajesz, a ta osoba obiecuje, że to zwróci, czy możesz ufać, że na pewno to zrobi? Jest to założenie, na którym bazują banki. Ludzie powierzają im swoje pieniądze, a czasami, gdy potrzebują dodatkowej gotówki, banki odwzajemniają zaufanie i udzielają im kredytu. Tradycyjny proces udzielania kredytu jest zazwyczaj nużący i czasochłonny.

Powiedzmy, że psuje Ci się samochód lub wypada Ci nagle jakaś inna, pilna sprawa. Potrzebujesz pieniędzy na już. Czekanie kilka dni lub tygodni na wypłatę nie wchodzi w grę. Czasami w międzyczasie możesz popaść w jeszcze większe tarapaty finansowe. Oszczędzanie w oczekiwaniu na przypływ gotówki może znacznie utrudnić życie. Faktem jest, że nie zawsze możesz sobie pozwolić na długie oczekiwanie na wypłatę, inny przypływ gotówki lub pożyczkę w banku, dlatego czasami warto zdecydować się na pożyczki pozabankowe. 

Tradycyjny proces składania wniosku o pożyczkę a pożyczki przez internet - jaka jest różnica?

Ubieganie się o pożyczkę w tradycyjnej formie niesie ze sobą dużo formalności i głównie liczne wizyty u pożyczkodawcy. Może też okazać się konieczne spotkanie z doradcą kredytowym, dostarczenie dowodu zatrudnienia z miejsca pracy lub innych dokumentów. Przetwarzanie danych i dokumentów w większości przypadków trwa nawet kilka dni. Zwykle komisja ocenia kwotę o którą aplikuje wnioskodawca, a następnie decyduje, czy przysługuje mu pożyczka i jeśli tak to w jakiej kwocie.

Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe, czynnik ludzki zostaje wyeliminowany. Do uzyskania takiej pożyczki nie musisz nawet wychodzić z domu. Może to być bardzo ważny czynnik dla osób mieszkających z dala od większych miast i firm pożyczkowych, które zwykle działają w standardowych godzinach pracy. Najbardziej wyróżniającą się cechą i korzyścią pożyczki przez internet jest elastyczność takiego rozwiązania. Ty wybierasz jak i kiedy aplikujesz, kwotę pożyczki, a także okres spłaty. Możesz złożyć wniosek o pożyczkę w środku nocy, jeśli masz na to oczywiście ochotę. Jest to bardzo wygodne podejście w porównaniu z „tradycyjnymi pożyczkami bankowymi”.

Standardowy proces obejmujący prawie wszystkie pożyczki przez internet i pożyczki pozabankowe można opisać w kilku prostych krokach. Wybierasz pożyczkodawcę, wypełniasz formularz, czekasz kilka godzin, aż pożyczkodawca zweryfikuje Twoją zdolność kredytową, a jeśli Twój wniosek zostanie zaakceptowany pieniądze w ciągu kilku godzin znajdą się na Twoim koncie. Nic prostszego! To wyjaśnia, dlaczego ten rodzaj aplikacji jest coraz bardziej popularny wśród osób o różnych potrzebach finansowych.

Różne rodzaje pożyczki online i którą wybrać?

Istnieje wielu dostawców pożyczek, więc znalezienie odpowiedniego dla naszych potrzeb może być nieco przytłaczające. Od czego więc zacząć?

Najpierw zastanów się, jakiego rodzaju pożyczki potrzebujesz. Internetowe firmy pożyczkowe coraz częściej kładą nacisk na określone rodzaje pożyczek - być może słyszałeś o niektórych z nich. Oznacza to, że mają indywidualne podejście i specjalne podziały dla klientów z różnymi potrzebami. Powinieneś mieć jasną wizję tego, czego potrzebujesz. Czy chodzi o zaliczkę na kredyt hipoteczny, sam kredyt hipoteczny, opłacenie podróży, niespodziewany wypadek w postaci jakiegoś sprzętu domowego lub może nowy samochód, wesele, inne duże wydarzenie, czy po prostu potrzebujesz trochę dodatkowej pomocy finansowej na różne mniejsze cele. Większe kwoty spłacane są zazwyczaj w ratach. Pożyczkodawca może sam wybrać, jak długo potrwa okres spłaty i w ten sposób dostosować sumę swoich miesięcznych płatności.

Jednym z głównych powodów, dla których pożyczki przez internet i pożyczki pozabankowe są coraz bardziej popularne, jest to, że ludzie najczęściej potrzebują mniejszych sum pieniędzy, ale w danym momencie, tzn. na już.. Wyżej wymienione rodzaje pożyczek mogą zaspokoić potrzebę stosunkowo niewielkich kwot na krótki okres.

Pożyczki te mogą zostać udzielone w niektórych przypadkach w ciągu zaledwie kilku minut. Okres spłaty jest krótki, co oznacza, że zazwyczaj spłacisz pieniądze w ciągu jednego miesiąca. Wielu konsumentów woli takie rozwiązania, ponieważ nie wiąże się to z długoterminowym zobowiązaniem i wieloma płatnościami ratalnymi.

Sprawdź swoją historię kredytową

Jeśli uważasz, że pożyczki online i pożyczki pozabankowe odpowiadają Twoim potrzebom, przed złożeniem wniosku należy rozważyć kilka kwestii.

Łatwość uzyskania pożyczki nie oznacza, że nie powinieneś się nad nią dobrze zastanowić. Zawsze dokładnie obliczaj, na jaką kwotę pożyczki możesz sobie pozwolić. Nie zaciągaj pożyczki przez internet, której spłata będzie kolidowała z zaspokajniem podstawowych potrzeb (wyżywienie i zakwaterowanie). Aplikuj o pożyczki tylko z wiarygodnego źródła. Dobrze byłoby też przeprowadzić weryfikację firmy u której aplikujesz o pożyczkę –sprawdzić jej historię, pochodzenie, przeprowadzić podstawowe wyszukiwanie w Google, poczytać opinie o firmie i tak dalej. Najważniejsze, abyś sprawdził reputację firmy i opinie klientów. 

Credy współpracuje z najlepszymi i najbardziej niezawodnymi kredytodawcami na rynku. Credy nie udziela pożyczek, a jest pośrednikiem między klientem mającym potrzeby finansowe i firmą, która może udzielić mu pożyczki.

W ten sposób Credy wykonuje większość pracy za klientów. Nasi partnerzy są dokładnie przez nas sprawdzani i nie musisz się martwić, że firma oferująca pożyczkę nie będzie godna zaufania. Możemy dopasować klienta o dowolnym zapotrzebowaniu finansowym do najbardziej odpowiedniego pożyczkodawcy.

Proces składania wniosków w Credy jest łatwy i przejrzysty. Najpierw należy założyć konto użytkownika. Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza na naszej stronie internetowej. Musisz podać swoje podstawowe dane osobowe - imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail i numer telefonu. Następnie wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki i preferowany okres spłaty. To już wszystko! Nie musisz robić nic więcej, aby otrzymać pożyczkę przez Credy.

Po wysłaniu wniosku pożyczkodawca skontaktuje się z Tobą, jeśli będziesz potrzebować dodatkowych informacji, a po zatwierdzeniu aplikacji pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności