Pożyczka w Credy na dietę pudełkową

Pożyczka w Credy na dietę pudełkową

chwilówka na dowódListopad nie rozpieszcza nas, jeśli chodzi o pogodę. Na dworze zimno, ciemno i ciągle pada. Wiele osób jesienną chandrę zajada słodyczami i fast-foodami. Mniej mamy też pomysłów na zdrowe jedzenie. Ciężko się dziwić, pogoda nie sprzyja spacerom do sklepu, a ceny owoców i warzyw poszybowały do góry. Jesienne wieczory przy komputerze, brak ruchu i niezdrowe jedzenie może szybko sprawić, że pojawi się znienawidzony zimowy tłuszczyk. Aby temu zapobiec można wypróbować dietę pudełkową. Jest ona nie tylko sposobem na odchudzanie, ale także na poprawienie jakości swojego żywienia. Schudnąć, kiedy wszyscy tyją? Czemu nie?

Co to jest dieta pudełkowa?

Mówiąc o diecie pudełkowej mamy na myśli indywidualne usługi caterginowe. Polega to na tym, że klient zamawia żywienie w danej firmie wybierając przy tym opcje kaloryczną. Od momentu zamówienia codziennie rano przed jego drzwiami będzie czekać torba z pięcioma zbilansowanymi posiłkami zamkniętymi hermetycznie. Te, które wymagają podgrzania wystarczy włożyć do mikrofalówki na kilka minut i gotowe.

Jakie są zalety takiej diety?

Przede wszystkim jest to sposób na poprawę zdrowia. Posiłki są przygotowywane przez dietetyka pod kątem dostarczenia każdego dnia odpowiedniej ilości mikroelementów i witamin. Co więcej kaloryczność każdego posiłku jest także dokładnie określona, dzięki czemu w zależności od wybranej opcji, klient może schudnąć lub utrzymać dotychczasową masę ciała w zależności od indywidualnych potrzeb.

Dieta jest spersonalizowana, co oznacza, że przy zamawianiu takowej klient dokładnie określa, jakie są jego preferencje żywieniowe, czego nie lubi oraz na jakie produkty musi uważać lub na jakie ma alergie. Dzięki temu posiłki są przygotowane dokładnie pod konkretne gusta klienta.

Wielką zaletą diety pudełkowej jest oszczędność czasu i wygoda. Pozwala ona zapomnieć o zakupach żywieniowych i przygotowaniu posiłków. Niewiele osób ma czas przygotować sobie 5 pełnowartościowych posiłków, z dietą pudełkową wystarczy, że rano wezmą ze swojej wycieraczki torbę z przygotowanymi posiłkami. Nigdy więcej pytania, a co dziś na obiad, ani noszenia ciężkich siatek z zakupami. Osoby korzystające z tej diety mówią, że ta wygoda jest wręcz uzależniająca, bo nagle pojawia się mnóstwo czasu dla siebie, który wcześniej człowiek spędzał w kuchni lub na zakupach w supermarkecie.

Jak jest koszt tej usługi?

Dieta pudełkowa kosztuje zwykle od 50 zł za dzień. Jeżeli wybierzemy opcje 1500 kcal to właśnie tyle zapłacimy, czyli 1 500 zł za miesiąc. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to dużo, jednak zanim złapiesz się za głowę, wejdź na swoje konto i prześledź, ile średnio miesięcznie wydajesz na żywienie (zakupy spożywcze, małe przekąski, obiady w restauracji). Niewiele mniej, prawda? W odróżnieniu jednak od tego kiedy robisz to samodzielnie, dieta pudełkowa zapewni Ci 5 zbilansowanych posiłków o dokładnie obliczonej kaloryczności, które nie tylko zapewnią Ci efekt odchudzający, ale również sprawią, że poczujesz się lepiej ze względu na odpowiedni poziom witamin i mikroelementów w Twoim pożywieniu. Warto rozważyć?

Z Credy zapłacisz za pierwszy miesiąc

Jeśli chcesz spróbować diety pudełkowej, ale chwilowo nie masz wolnej gotówki, weź pożyczkę w Credy. Wniosek online zajmie Ci dosłownie 5 minut i możesz go z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Jeśli Twój wniosek zostanie zaakceptowany pieniądze wpłyną na Twoje konto nawet w kwadrans. Szybko? Credy dba o to, abyś nie musiał czekać długo na realizacje swoich marzeń. To co spróbujesz diety pudełkowej z Credy?

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności