Pożyczki podobne do Providenta i Bociana w 2021 roku

Pożyczki podobne do Providenta i Bociana w 2021 roku

Pożyczki typu Provident i pożyczki typu Bocian to aktualnie jedne z najbardziej popularnych form pożyczania pieniędzy w sytuacji kiedy potrzebujemy szybkiej gotówki. Rynek usług pozabankowych ciągle się rozwija co prowadzi do powstawania nowych firm pożyczkowych, które mają coraz bardziej konkurencyjną ofertę. Jeżeli szukasz pożyczki podobnej do Providenta i Bociana warto zapoznać się z charakterystyką poszczególnych ofert.

Pożyczki podobne do Providenta i Bociana w 2021 roku

Pożyczki podobne do Providenta

Pożyczki typu Provident to oferty, w których cały proces odbywa się online. Wniosek wypełniamy w domu za pomocą przeglądarki internetowej. Dostępne opcje finansowania zaczynają się od kwoty 500 zł do 20000 zł. Obecnie w ofercie Providenta okres kredytowania możemy rozłożyć od 12 do 48 miesięcy w przypadku raty miesięcznej lub na okres od 45 do 104 tygodni w przypadku raty płatnej tygodniowo. W sposób szybki możemy sprawdzić aktualną ofertę za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie internetowej, potwierdzić swoje dane i pieniądze otrzymać na własny numer rachunku bankowego. 

Do złożenia wniosku wymagane jest: 

  • ukończenie 18 roku życia, 
  • polskie obywatelstwo, 
  • ważny dowód osobisty, 
  • telefon komórkowy, 
  • adres e-mail, 
  • rachunek bankowy, 
  • dokument potwierdzający dochód. 

Pożyczki online należą do najbardziej wygodnych rozwiązań, ponieważ cały proces jest szybki i załatwiamy go bez wychodzenia z domu. Decyzję o przyznaniu kredytu otrzymujemy nawet do 15 minut. Jest to opcja dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Dostępne kalkulatory w łatwy sposób umożliwiają zapoznanie się z wysokością rat i odsetek, tak aby dopasować ofertę do własnych potrzeb. To opcja na pewno dla osób, które cenią swój czas i nie lubią załatwiać skomplikowanych formalności. Nie musimy podawać również celu na jaki chcemy przeznaczyć pożyczane pieniądze. Środki możemy wykorzystać dowolnie: na spłatę innych zobowiązań, zaległych płatności, nieprzewidziane wydatki, remont mieszkania czy okazyjną ofertę wakacyjną. Ważne jest również to, że o pożyczkę możemy zawnioskować również w sytuacji, w której bank odmówił nam finansowania. Firmy pożyczkowe kierują się dodatkowymi kryteriami.

Pożyczki podobne do Bociana

Jeśli chodzi o pożyczki podobne do Bociana, w propozycji mamy tzw. pożyczkę domową. Na stronie internetowej, poprzez sms, mail lub kontakt telefoniczny z konsultantem zgłaszamy chęć wnioskowania o pożyczkę. Kolejny krok to telefon od doradcy i umówienie terminu spotkania w dowolnym miejscu wybranym przez klienta. Zgodnie z deklaracją celem jest dostarczenie pieniędzy klientowi do domu w jak najszybszym czasie, nawet do 24 godzin. W zależności od wybranego produktu finansowego zobowiązujemy się do spłaty pożyczki w ratach tygodniowych. Całkowity koszt pożyczki jest ujawniony w umowie. To opcja dla tych, którzy wolą spotkać się z doradcą, ale mogą to zrobić w dowolnym miejscu i wybranej przez siebie porze. Pytanie, które pojawia się często w procesie wnioskowania o pożyczki to to czy jest możliwe wnioskowanie jeżeli jesteśmy wpisani w BIK jako dłużnik. W przypadku firm pożyczkowych decyzja o przyznaniu jest często kwestią obecnej sytuacji finansowej i każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. W pożyczkach domowych formalności ograniczone są do minimum. Do złożenia wniosku wystarczy aktualny dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach, a w przypadku emerytów lub rencistów decyzja o przyznaniu świadczenia. Pożyczki typu Bocian to opcja również dla osób, które nie posiadają konta bankowego. Nie jesteśmy również zobowiązani do wskazania celu na jaki potrzebujemy gotówkę.

Inne pożyczki na zasadzie Providenta i Bociana

Aktualnie możemy wybierać ofertę z szerokiego grona pożyczkodawców. Pożyczki udzielane przez Internet są coraz bardziej popularne i udzielane są przez wiele firm pożyczkowych. Zdarzają się przypadki udzielania takich pożyczek nawet osobom, które widnieją jako dłużnicy. Wszystko uzależnione jest od aktualnej sytuacji finansowej i zobowiązań potencjalnego pożyczkobiorcy. 

Dowiedz się więcej: 

Jak zatem wybrać ofertę dla siebie? Możemy przeglądać strony internetowe poszczególnych firm pożyczkowych lub skorzystać z porównywarek ofert. Korzyścią porównywarek jest to, że w jednym miejscu sprawdzimy ofertę kilku firm pożyczkowych, dzięki temu na pewno oszczędzamy czas na poszukiwanie najlepszego rozwiązania. 

Przykładem jest Credy, które współpracuje z kilkoma pożyczkodawcami Polsce. Zaletą jest to, że wypełniamy jeden wniosek na stronie internetowej, a następnie nasze zapytanie przesyłane jest automatycznie do firm współpracujących. To rozwiązanie na pewno jest wygodne i szybkie. Umożliwia w łatwy sposób porównanie kilku ofert. Jednym kliknięciem wybieramy kwotę i okres, który nas interesuje. Pożyczamy bez wychodzenia z domu, co w aktualnej sytuacji ma znaczenie, a pieniądze otrzymujemy na rachunek bankowy. 

To czy zdecydujemy się na rozwiązanie bankowe, czy firm pożyczkowych zawsze zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Na pewno w każdym przypadku powinniśmy otrzymać rzetelną informację na temat kosztów oferty.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności