Łap okazje first minute

Łap okazje first minute

chwilówki pozabankoweZa oknem szaro, deszcz pada nieustannie. Wszyscy jeszcze zamyśleni i smutni po niedawnym Święcie Zmarłych. Depresyjny nastrój w te listopadowe dni dopada nawet największych optymistów.  Dlatego walcz z otaczającą Cię aurą i zaplanuj wakacje 2018. Myślisz, że to szaleństwo, ale to właśnie teraz złapiesz najlepsze okazje w biurach podróży. Dziś opowiemy o First minute, czyli wycieczki rezerwowane z dużym wyprzedzeniem i dlaczego warto z nich skorzystać.

Co stoi na przeszkodzie?

Wiele osób boi się robić plany dużo do przodu. Mówią, że może coś się jeszcze zmieni, że nic nigdy nie wiadomo. Jasne, ale nieprzewidywalny obrót sytuacji może się wydarzyć zarówno za 3 miesiące, jak i jutro i nie powinno nas to stopować przed planowaniem. Jeśli masz stałą pracę, to prawdopodobnie i tak będziesz poproszony o zrobienie planu urlopowego. Twój pracodawca na pewno też doceni, że informujesz go dużo wcześniej o terminie wyjazdu. Zadaj sobie pytanie, co stoi na przeszkodzie zaplanowaniu wakacji teraz. Jeśli niewiele, to czytaj dalej, bo lista, dlaczego jest to najlepszy czas na planowanie wyjazdu na lato 2018 jest dużo dłuższa niż lista twoich obiekcji.

1. Cena

Cena to główna zaleta ofert first minute. Dzięki wcześniejszemu zarezerwowaniu wycieczki możesz zyskać nawet do 30% na całą wycieczkę. Dodatkowo często są specjalne oferty dla dzieci oraz wiele innych dodatkowych bonusów ze względu na wcześniejszą rezerwacje.

2. Wybór

Decydując się wcześniej nie będziesz miał problemu z tym, że jakaś wycieczka jest wykupiona. Na dodatek dzięki niższej cenie będziesz mógł wybrać droższe destynacje, na które normalnie nie byłoby Cię stać.

3. Finansowe przygotowanie

Aby zarezerwować wycieczkę First minute wystarczy, że wpłacisz w zależności od biura od 5 -10 % kosztów. Resztę sumy możesz uregulować już na krótki czas przed wyjazdem. Dzięki temu, że z góry będziesz wiedział, ile wyniosą Cię wakacje możesz już teraz zacząć oszczędzać i w ten sposób będziesz dobrze finansowo przygotowany do wyjazdu.

4. Gwarancja najniższej ceny

Większość biur podróży daje gwarancje najniższej ceny, gdy klient wykupuje wycieczkę w First minute. Oznacza to, że jeśli ta wycieczka w czasie trwania oferty osiągnie niższą cenę (np. podczas last minute) niż ta przedstawiona jako first minute, biuro podróży obniży o tyle cenę Twojej wycieczki. Dzięki temu możesz być pewien, że korzystasz z najtańszej opcji zakupu tego wyjazdu.

5. Możesz się przygotować

Kupowanie wycieczki na ostatnią chwile ma swoje plusy. Jednak ma też i minusy. Wyjeżdżając w ostatniej chwili nie masz czasu aby przygotować się na zwiedzanie danego miejsca. Nie wiesz, które miejsca warto zobaczyć, a które omijać z daleka. Dzięki first minute będziesz miał wiele czasu, aby dokładnie zaplanować swój wyjazd i zadecydować, co chcesz zobaczyć i jak przygotować się do podróży. Na pewno wpłynie to pozytywnie na jakość wypoczynku.

Jak zdobyć pieniądze na zaliczkę?

Credy oferuje darmową pożyczkę do 30 dni na nawet 2000 zł. Dlatego jeśli przed zarezerwowaniem wymarzonych wakacji 2018 powstrzymuje Cię jedynie brak gotówki, to Credy ma dla Ciebie idealne rozwiązania. Wypełnij wniosek na stronie Credy, potwierdź swoje dane poprzez przelew 1 gr ze swojego konta i otrzymaj pieniądze nawet w 15 minut.

Jeśli ten artykuł przekonała Cię do zarezerwowania wycieczki, to nie czekaj ani chwili dłużej. Złóż wniosek w Credy i wybierz z rodziną wymarzone miejsce na wakacje 2018. Hiszpania, Włoch, a może Portugalia. Wybór należy do Ciebie.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

  • Spersonalizowane oferty
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności