Ranking pożyczek online w 2021

Ranking pożyczek online w 2021

Ranking pożyczek online w 2021

Jednym z powodów, dla którego decydujemy się wziąć pożyczkę online jest to, że możemy w krótkim czasie otrzymać potrzebne nam pieniądze. Czas od złożenia wniosku do otrzymania przelewu na rachunek to czasem kilkanaście minut. Jest to więc dobre rozwiązanie jeśli potrzebujemy szybko dodatkową gotówkę. Zazwyczaj w takiej sytuacji mamy mało czasu na analizę poszczególnych ofert. Zwłaszcza, że na rynku oprócz banków, mamy również coraz więcej firm pożyczkowych. Duża konkurencja powoduje, że często proponowane są nam oferty promocyjne. 

Jak zatem odnaleźć się w tak szerokiej ofercie? Najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie rankingu pożyczek. Wiele stron internetowych umożliwia nam porównanie w jednym miejscu nawet kilkunastu pożyczkodawców. Ranking pożyczek online to często szybkie źródło wiedzy o bieżących ofertach. Dla każdego z nas określone parametry pożyczki mogą mieć mniejsze lub większe znaczenie. Ważne, żeby określić to, co jest najważniejsze dla nas.Pożyczki online - ranking. 9 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

 1. Nazwa pożyczkodawcy - ważne, żeby sprawdzić, kto udzieli nam ewentualnej pożyczki. W takiej porównywarce znajdziemy również opinie o danej firmie. 
 2. Czas wypłaty - czyli to w jakim czasie od momentu zawnioskowania otrzymamy gotówkę na własny rachunek. 
 3. Dostępne kwoty pożyczek - przed złożeniem wniosku musimy upewnić się czy dany pożyczkodawca pożyczy nam kwotę, którą potrzebujemy. W dostępnych kwotach pożyczek znajdziemy zarówno minimalną jak i maksymalną wartość pierwszej pożyczki. Często uzyskamy również informację o tym jaką maksymalną ofertę otrzymamy w sytuacji kiedy okaże się, że pożyczone środki będą niewystarczające. 
 4. Okres pożyczki - czyli to na na jaki czas otrzymamy pożyczkę, inaczej jaki jest wymagany termin jest spłaty. Całkowity koszt - ważne może być również dla nas to ile więcej będziemy musieli spłacić pożyczkodawcy. 
 5. Całkowity koszt uwzględnia wszystkie koszty związane z udzieleniem kredytu, do których zaliczymy między innymi prowizję, odsetki. Oferty mogą się różnić w znaczny sposób między sobą, dlatego jeżeli cena jest dla nas ważna to warto przejrzeć takie porównanie. 
 6. Wysokość raty - warto wziąć pod uwagę, jeżeli nie chcemy znacząco obciążać domowego budżetu. 
 7. Nasz wiek - to ile mamy lat ma znaczenie. Każdy pożyczkodawca określa dokładnie przedział wiekowy w jakim dostępna jest dana oferta. Najczęściej przyjmuje się przedział wiekowy od 18 lat, czyli momentu osiągnięcia pełnoletniości do wieku 75-80 lat. Są też oferty, które nakładają warunek ukończenia 21 lat, lub nie posiadają wieku maksymalnego. Wszystko uzależnione jest od warunków oferty. Ranking pożyczek internetowych w łatwy sposób umożliwi nam dotarcie do tych informacji. 
 8. Formalności - czyli jakie dokumenty będą nam potrzebne, aby ubiegać się o pożyczkę online. W zdecydowanej większości wystarczy uzupełnienie wniosku i wykonanie przelewu autoryzacyjnego z własnego rachunku bankowego. Czasem pożyczkodawca może wymagać od nas dostarczenia dokumentów dochodowych takich jak zaświadczenie od pracodawcy, czy w przypadku emerytów odcinek renty. W przypadku pożyczek dla zadłużonych w niektórych przypadkach wymagane będzie poręczenie lub nawet podpisanie weksla. Wszystko uzależnione jest od warunków jakie zaproponuje firma pożyczkowa, dlatego ważne jest to, żeby to sprawdzić zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę. 
 9. Weryfikacja w bazach dłużników - pożyczka bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) możliwa jest tylko w instytucjach pozabankowych. Jest to jedyna opcja dla osób zmagających się z negatywną historią w bazach dłużników. BIK gromadzi historię o każdym zaciągniętym przez nas zobowiązaniu i przetwarza dane zarówno te negatywne jak i pozytywne. Negatywny wpis możemy otrzymać nie tylko za brak spłaty należności, ale również opóźnienia w spłacie. Rankingi pożyczek często zawierają informację czy jest dostępna opcja pożyczki bez BIK. Najczęściej wystarczy wypełnić krótki wniosek, a wstępna decyzja otrzymywana jest natychmiastowo. Jest to jedyna alternatywa w sytuacji, w której otrzymaliśmy odpowiedź negatywną w banku. Możliwość wnioskowania dostępna jest nawet za pomocą telefonu komórkowego. W rankingu pożyczek możemy porównać RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania dla takich pożyczek, ponieważ oferty te mogą mieć wyższe oprocentowania ze względu na to, iż firma pożyczkowa ponosi większe ryzyko udzielając pożyczki.


Co potem?

Kiedy porównany już rankingi z ofertami pożyczek, kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku. Możemy złożyć kilka wniosków u różnych pożyczkodawców, lub skorzystać z opcji złożenia jednego, który zostanie przekazany do konkretnych firm celem wyboru najbardziej korzystnego rozwiązania - tak, jak oferujemy to w Credy. To najszybsza i bardzo wygodna droga - porównamy dla Ciebie oferty wielu pożyczkodawców i przygotujemy dla Ciebie najlepszą z nich! Pamiętaj, że do otrzymania środków na rachunek zazwyczaj niezbędne będzie wykonanie przelewu weryfikującego. 

Z rankingów pożyczek zawsze warto korzystać, jeżeli zależy nam na szybkim porównaniu w jednym miejscu nawet kilkunastu różnych ofert. Porównywarki kredytów dostarczą nam najważniejszych informacji na temat aktualnych ofert i dostępnych promocji. W ten sposób łatwiej dostosujemy ofertę do własnych potrzeb.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

 • Spersonalizowane oferty
 • Najlepsza oferta na rynku
 • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności