Pożyczki bez zdolności kredytowej – poznaj 4 firm, które je oferują.

Pożyczki bez zdolności kredytowej – poznaj 4 firm, które je oferują.

pożyczki bez zdolności kredytowejŻycie poszło trochę inaczej niż się spodziewałeś? Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale nie masz zdolności kredytowej. Byłeś już w banku i tam odrzucili Cię na samym starcie. Zastanawiasz się co masz dalej zrobić? Nie martw się wiele osób ma podobne problemy, a na rynku jest kilka firm, które pomagają osobom dokładnie w takich sytuacjach. Tylko teraz którą z nich wybrać? Dzisiaj przeglądamy oferty różnych firm i postara się wybrać najlepszą oferującą pożyczki bez zdolności kredytowej.

Na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze firmy zawsze na początku zwróć uwagę na opinie o niej w sieci, a także przeczytaj uważnie opis w zakładce „o nas”. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć kto dokładnie kryje się za danym portalem, a także, co inni sądzą o nim. Pomoże to na wstępie odrzucić nieuczciwych pożyczkodawców i wybrać jedynie bezpieczne firmy oferująca pożyczki bez zdolności kredytowej.

Dodatkowo przed wyborem firmy należy zadać sobie pytanie, jaka kwota pożyczki bez zdolności nas interesuje oraz jaki czas spłaty byłby najdogodniejszy. Na pewno lepiej jest zapłacić odrobinę więcej niż potem starać się o dodatkową gotówkę lub – co gorsza – nie wyrobić się ze spłatą pożyczki na czas.

Kiedy pożyczka bez zdolności jest potrzebna?

Zdolność kredytową bank określa na podstawie historii kredytowej, jak również typu zatrudnienia i wysokości zarobków. Także ważnym czynnikiem może być ilość osób na utrzymaniu praz ewentualne poręczenia. Niska zdolność kredytowa oznacza, że ryzyko związane z pożyczeniem pieniędzy danej osobie jest bardzo wysokie i pożyczkodawca nie może mieć pewności, czy dany klient poradzi sobie z oddaniem gotówki na czas. Czasem jednak bywa tak w życiu, że pomimo, że profil klienta i suche wyliczenia nie wykazują wiarygodności pożyczkobiorcy, to jednak potrzebuje on pieniędzy na cito. Wtedy właśnie warto skorzystać z pożyczki bez zdolności kredytowej. Jest ona prosta do otrzymania, gdyż wniosek można złożyć przez internet, przy użyciu jedynie swojego dowodu. Polecana jest ona wszystkim osobom w ciężkiej sytuacji finansowej, które nie otrzymałyby pomocy finansowej od banków.

Jaka firma ma najlepsze pożyczki bez zdolności kredytowej?

 1. Zaplo
  Pierwszą firmą, na którą warto zwrócić uwagę jest Zaplo. Jest to portal oferujący od 1 000 zł do 10 000 zł na maksymalnie 36 miesięcy. Dzięki dużym maksymalnym kwotom, jak również długiem okresowi spłaty, nawet osoby o bardzo nadwyrężonym budżecie mogą tutaj znaleźć dla siebie odpowiednią pożyczkę. Firma oferuje również dodatkowe promocje i obniżki, które dodatkowo mogą uatrakcyjnić ich ofertę.
 2. TakTo
  Kolejnym portalem wartym rozważenia jest Takto. Jego oferta jest bardzo podobna do ofert Zaplo. Kwota pożyczki bez zdolności kredytowej zaczyna się od 500 zł, a kończy na aż 10 000 zł. Okres takiego zobowiązania klient dobiera do swoich potrzeb od 6 do 36 miesięcy.  Jedynymi wymaganiami w tej firmie jest brak zajęć komorniczych i udokumentowany dochód co najmniej 500 zł netto.
 3. SuperGrosz
  SuperGrosz ma w swojej ofercie pożyczki od 1 000 zł do 7 000 zł na okres maksymalnie 48 miesięcy. Klienci doceniają najczęściej możliwość rozłożenia pożyczki na aż 4 lata, co sprawia, że nawet przy wnioskowaniu o najwyższą kwotę, raty są bardzo niskie.
 4. Credy
  Ostanią opcją, którą dziś chcemy zaprezentować jest firma Credy, która oferuje pożyczkę do 2 000 zł na okres do 30 dni. Jednak największą zaletą jest tutaj wysoki współczynnik akceptacji wniosków (95%). Wnioskując w Credy możesz być pewien, że otrzymasz pożyczkę i ta pewność jest tutaj największą zaletą.

Mam nadzieję, że otrzymałeś kilka informacji na temat pożyczki bez zdolności kredytowej, które okażą się dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, to koniecznie sprawdź artykuł Kredyt bez zdolności kredytowej, Kredyty dla zadłużonych. Poznaj ich specyfikę. oraz Pożyczki bez krd.

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

Znajdź najlepsze pożyczki w 2021 roku

 • Spersonalizowane oferty
 • Najlepsza oferta na rynku
 • Brak opłat

Szybka odpowiedź / Minimum formalności